Техномаркет - KARCHER WD2 ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

KARCHER WD2 ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

-17%

Производител: KARCHER
Шифра: 29287799
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,599 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ ФАКТИЧКА МОЌНОСТ НА ВШМУКУВАЊЕ * 180W КОРИСТЕЊЕ НА ЕНЕРГИЈА (W) 1000 КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ (Ј) 12 ПЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА КОНТЕЈНЕР КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ (M) 4 СТАНДАРДЕН ЛИЧЕН ДОДАТОК (ММ) 35 ТЕКОВЕН ТИП (V / HZ) 220 - 240/50 - 60 ТЕЖИНА БЕЗ ДОДАТОЦИ (КГ) 4,5 СО ВКЛУЧЕНА ТЕЖИНА ПАКУВАЊЕ (КГ) 6,4 ДИМЕНЗИИ (L × W × H) (ММ) 369 X 337 X 430 * ИЗМЕРЕНО НА ЦЕВКИТЕ ЗА ВШМУКУВАЊЕ СПОРЕД IEC 60312 СТАНДАРДОТ. ОПРЕМА ЦРЕВО ЗА ВШМУКУВАЊЕ, 1,9 М, 35 ММ ВШМУКУВАЧКИ ЦЕВКИ, 2 ПАРЧИЊА (А), 0,5 M, 35 MM ВЛАЖНИ И СУВИ ПОДНИ МЛАЗНИЦИ ФИЛТЕР ЗА ПЕНА ТОРБА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА ХАРТИЈА, 1 ПАРЧЕ СКЛАДИРАЊЕ НА ДОДАТОЦИ НА УРЕДОТ ЦВРСТ БРАНИК

Слични производи