Техномаркет - SET ISKRA SW817W+HY1302+JFP208

SET ISKRA SW817W+HY1302+JFP208

-21%

Производител: ISKRA
Шифра: 29287875
Достапност:
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,159 ден.

СЕТ ОД ТРИ АПАРАТИ: ISKRA HY1302 MIX&GO БЛЕНДЕР МОЌНОСТ: 200-300W НАПОН: 220-240V -50/60 HZ ЗАФАТНИНА НА САДОТ: 0,6Л ПРЕНОСЕН САД СО ОТВОР ЗА ПИЕЊЕ ЕФИКАСНО СЕЧИЛО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ ISKRA JF-P208 ЕЛ. БОКАЛ ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ВОЛТАЖА :220-240V~50/60HZ ЈАЧИНА: 1850-2200W (MAX) КАПАЦИТЕТ : 1.7 L КОПЧЕ ЗА ОТВОРАЊЕ НА КАПАКОТСКРИЕН ГРЕАЧ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТСТРАНЛИВ ФИЛТЕР ЗА ВОДА СВЕТЛЕЧКО ON/OFF КОПЧЕ ДВОСТРАНА СКАЛА ЗА НИВО НА ВОДА РОТИРАЧКА БАЗА - 360° ТРОЕН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ:ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ОТСТРАНУВАЊЕ ОД БАЗАТА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КОГА ЌЕ СЕ ДОСТИГНЕ ТОЧКА НА ВРИЕЊЕ ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈА ВО MM: 210(Д) X 155(Ш) X 225(В) НЕТО ТЕЖИНА: 0,98 KG ISKRA SW817WH СЕЦКО АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ 220-240 V~ / 50-60 HZ МОЌНОСТ 300 W КАПАЦИТЕТ 0.75 L БОЈА НА КУЌИШТЕТО: БЕЛА ТЕЖИНА: 0.9 KG

Слични производи