Техномаркет - Hamachi ET-A11GT S Електричен Тротинет

Hamachi ET-A11GT S Електричен Тротинет

-13%

Производител: HAMACHI
Шифра: 29287953
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,299 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

Модел - HAMACHI ET-A11 Мотор: Номинална моќност - 350W Максимална моќност - 700W Предна/Задна кочница Електронска/Диск Батерија - Литиумска 36V . 10.4 Ah Конструкција - Алуминиум Големина на тркала - 8.5" Максимална брзина 25 km/h Обсег со полна батерија: 18-30 km Максимален нагиб на искачување - 15° Носивост - до 100 kg Тежина - 12.5 kg Има задни амортизери

Слични производи