Техномаркет - BRATSTVO 71718 ТАВА СО КАПАК 28СМ

BRATSTVO 71718 ТАВА СО КАПАК 28СМ

-20%

Производител: BRATSTVO
Шифра: 29288104
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

Совршена тава за динстање на секаков вид на месо како и за готвење во рерна. Современ дизајн и брзо загревање за мека и сочна храна. Здраво, едноставно и модерно. Неверојатно практичен, елегантен дизајн. Начин на подготовка и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. Дијаметар 28 см Висина 16 см Волумен 4 литри

Слични производи