Техномаркет - BRATSTVO 71565 ЛОНЕЦ 7Л

BRATSTVO 71565 ЛОНЕЦ 7Л

-17%

Производител: BRATSTVO
Шифра: 29288105
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

Извонредни перформанси Сендвич дно кое овозможува штедење на енергија. Храната уште долго ќе е топла, а намирниците ги задржуваат свежите бои. Лесно одржување и можност да се користи во машина за садови. Материјалот од кој е изработен е практично неуништлив и долготраен, па садот има неограничен рок на траење и употреба. Го чува здравјето, храната ги задржува сите драгоцени витамини и минерали. Практичен, елегантен дизајн со внимателно одбрани детали Дијаметар 24 см Висина 17 см Волумен 7 литри

Слични производи