Техномаркет - BRATSTVO 72713 ТАВА СО КАПАК 20СМ

BRATSTVO 72713 ТАВА СО КАПАК 20СМ

-18%

Производител: BRATSTVO
Шифра: 29288106
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење дијаметар 20 см висина 4,5 см волумен 1,5 литри

Слични производи