Техномаркет - BRATSTVO 72715 ТАВА СО КАПАК 24СМ

BRATSTVO 72715 ТАВА СО КАПАК 24СМ

-22%

Производител: BRATSTVO
Шифра: 29288107
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење Дијаметар 24 см Висина 4,7 см Волумен 2 литри

Слични производи