Техномаркет - GORENJE RF-4141PW4 ЛАДИЛНИК

GORENJE RF-4141PW4 ЛАДИЛНИК

-14%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288155
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРЕ КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 164 л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 44 л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ ОТВАРАЊЕ НА ВРАТА ЛЕВО/ДЕСНО ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 144/55/55

Слични производи