Техномаркет - ELECTROLUX EKC-6451 AOX ШПОРЕТ

ELECTROLUX EKC-6451 AOX ШПОРЕТ

-18%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29288164
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,999 ден.

SMART цена:
28,599 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА СО AIRFRY ПЕЧЕЊЕ 6 ЗОНИ ЗА ГОТВЕНЈЕ НА ПЛОЧАТА ЕДНА ОВАЛНА, ЕДНА ДВОЈНА ЗОНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73л AIRFRY ЖИЧАНА ПОЛИЦА ЗА ПЕЧЕЊЕ ФИОКА ЗА ЧУВАЊЕ ТАВИ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ТАЈМЕР СО ДИСПЛЕЈ ИНОКС ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи