Техномаркет - TEFAL DT6130E0 ПЕГЛА

TEFAL DT6130E0 ПЕГЛА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288165
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,939 ден.

SMART цена:
2,498 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 1300 W МАТЕРИЈАЛ ПЛАСТИКА УДОБНА УПОТРЕБА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ 2,6 М КОНТРОЛА НА ПАРЕАТА НА РАЧКАТА

Слични производи