Техномаркет - ISKRA YS14 РАЗЛАДУВАЧ НА ВОЗДУХ

ISKRA YS14 РАЗЛАДУВАЧ НА ВОЗДУХ

-8%

Производител: ISKRA
Шифра: 29288178
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

МОБИЛЕН РАЗЛАДУВАЧ ЗА ВОЗДУХ • МОЌНОСТ: 60W • НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ • ВОДА ИЛИ МРАЗ ЗА ЛАДЕЊЕ И ВЛАЖНОСТ • ЧИСТ ВОЗДУХ БЕЗ ЗАГАДУВАЊЕ • 3 БРЗИНИ НА ВЕНТИЛАТОРОТ: НИСКА / СРЕДНА / ВИСОКА • ПОДВИЖНИ ОТВОРИ СО 3 РАЗЛИЧНИ ФУНКЦИИ • ФУНКЦИЈА НА ОСЦИЛАЦИЈА •КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 10 ЛИТРИ • ПОТРОШУВАЧКА НА 0,7L - 1,3L / H • ИНДИКАЦИЈА ЗА НИВОТО НА ВОДАТА • 2 ПАТРОНИ ЗА МРАЗ • ТРКАЛА ЗА ПОЛЕСНА ПОДВИЖНОСТ • ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ • ТАЈМЕР ОД 7,5 ЧАСА • НЕТО ТЕЖИНА: 6,0 КГ • БРУТО ТЕЖИНА: 7,2 КГ

Слични производи