Техномаркет - FAVORIT NF-366 A+ ЛАДИЛНИК

FAVORIT NF-366 A+ ЛАДИЛНИК

-24%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29288180
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

NO FROST СИСТЕМ КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ (ДИСПЛЕЈ НА ДОПИР) ИНДИКАТОР ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА ГРЕШКИ СУПЕР РЕЖИМ НА ЛАДЕЊЕ ЕКОНОМСКИ РЕЖИМ ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА ВКУПЕН НЕТО-ВОЛУМЕН: 324 L НЕТО ВОЛУМЕН НА ЛАДИЛНИК / ЗАМРЗНУВАЧ: 230/94 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А + ГАС: R600 A ПРОМЕНЛИВА ВРАТА ЕДЕН КОМПРЕСОР ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ЗАДНИ ТРКАЛА ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ ФИКСНИ РАЧКИ НА ВРАТИТЕ САД ЗА ЈАЈЦА ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛИЦИ НА ВРАТИТЕ ПРИЛАГОДЛИВИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗАМРЗНУВАЧ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ПОЛИЦИ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 311 KWH / ГОДИШНО НИВО НА БУЧАВА: 42 DB ДИМЕНЗИИ В / Ш / Д: 185/60/62 СМ

Слични производи