Техномаркет - FAVORIT PL-501 ПЕГЛА

FAVORIT PL-501 ПЕГЛА


Производител: FAVORIT
Шифра: 29288197
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
999 ден.

МОЌНОСТ: 2800 W РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА:360 ML СПРЕЈ ФУНКЦИЈА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ПАРЕАТА ИНДИКАТОР РОТИРАЧКИ КАБЕЛ 360° КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА КЕРАМИЧКА ПЛОЧА SELF CLEANINGФУНКЦИЈА ANTI DRIP ФУНКЦИЈА ANTI CALC ФУНКЦИЈА МЕКА ЕРГОНОМСКА РАЧКА

Слични производи