Техномаркет - LENOVO E1 ROBOT ПРАВОСМУКАЛКА

LENOVO E1 ROBOT ПРАВОСМУКАЛКА

-11%

Производител: LENOVO
Шифра: 29288232
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА. МАПИРАЊЕ СО V-SLAM, СИСТЕМАТСКА ШЕМА ЗА ЧИСТЕЊЕ; WI-FI ПОВРЗУВАЊЕ GOOGLE HOME И ALEXA ДОПОЛНИТЕЛЕН ИЗБОР, ТИВОК МОТОР СО МОЌНОСТ ОД 1400PA СТЕПЕН НА ВАКУУМ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОНТРОЛЕР СО LCD ЕКРАН, ПОДЕСУВАЊА НА ФУНКЦИИ ЗА 7 ДЕНА СО АПЛИКАЦИЈА, АВТОМАТСКИ ПОЛНАЧ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ПРИБЛИЖНО 5 ЧАСА, ONE-KEY PLANNING TECH ЗА ЗАПАМТУВАЊЕ НА ПАТЕКАТА И ДВИЖЕЊЕТО 11 ГРУПИ НА СЕНЗОРИ ПРОТИВ СУДИР. HEPA И ПРИМАРЕН ФИЛТЕР, ДО 1,5 СМ МОЖНОСТ ЗА КАЧУВАЊЕ ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ НА ТЕПИХ. ВЛЕЗЕН НАПОН: AC 100 ~ 240V, 50 / 60HZ, НАПОН НА ИЗЛЕЗЕН ПОЛНАЧ: 19V 0,6A, БАТЕРИЈА:14.4V 2600MAH (LG CELL PACKED BY BYD), 120 МИН / ТВРД ПОД, 80 ~ 90 МИН / КИЛИМ (9 ~ 20ММ ДОЛЖИНА НА ВЛАКНО), КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ЃУБРЕ:300ML.

Слични производи