Техномаркет - LIEBHERR K-4220-24 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR K-4220-24 ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29288234
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
31,599 ден.

Ладилник Капацитет 383л MagicEye со LED-приказ на температура LED-осветлување на горниот дел Swingline дизајн Рачка со вграден механизам за отворање SuperCool Класа на енергетска ефикасност A+ Бучавост 39 dB Димензии в/ш/д 185,2 / 60,0 / 63,0 cm

Слични производи