Техномаркет - ECG IV2920 SLIM ИНДУКЦИСКО РЕШО

ECG IV2920 SLIM ИНДУКЦИСКО РЕШО

-45%

Производител: ECG
Шифра: 29288242
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
5,491 ден.

ИНДУКЦИСКА ДВОЈНА ПЛОТНА ЗА ГОТВЕЊЕ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА И ВРЕМЕ МИНИМАЛНИ ЗАГУБИ НА ТОПЛИНА ПОГОДНА ЗА САДОВИ СО ДИЈАМЕТАР ОД 12-30 СМ ИСКЛУЧИТЕЛНО ГОЛЕМ LED ЕКРАН КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА 10 НИВОА (60 ° C ДО 240 ° C) ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА МОЌНОСТА НА 10 НИВОА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВРЕМЕ ОД 1-180 МИНУТИ КОНТРОЛА НА ДОПИР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ОТСТРАНУВАЊЕ НА САДОВИТЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И ПРЕГОЛЕМ НАПОН СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА НОМИНАЛЕН НАПОН: 220–240 V ~ 50/60 HZ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 2900 W

Слични производи