Техномаркет - ECG SJ2150 СОКОВНИК

ECG SJ2150 СОКОВНИК

-29%

Производител: ECG
Шифра: 29288245
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

СОКОВНИК ЗА БАВНО ЦЕДЕЊЕ ВРТЛИВ СИСТЕМ ЗА НЕЖНО И ЕФИКАСНО СЕЧКАЊЕ 2 БРЗИНИ ВОЛУМЕН 1000 ML ВОЛУМЕН НА ОТПАД ОД 1000 ML ФИЛТЕР ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОДВОД ЗА КАПЕЊЕ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ БЕЗБЕДНОСЕН ОСИГУРУВАЧ DC МОТОР НИВО НА БУЧАВА ОД 80 DB ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 150 W

Слични производи