Техномаркет - AMICA AMMB-20M1GI ВГР.МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

AMICA AMMB-20M1GI ВГР.МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

-15%

Производител: AMICA
Шифра: 29288265
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 Л МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ 800 W МОЖНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ ЗА ГРИЛ 900 W ВКУПНА МОЌНОСТ 1250 W 5 НИВОА НА МОЌНОСТ ТАЈМЕР 30 МИН ОДМРЗНУВАЊЕ ПО ВРЕМЕ / ТЕЖИНА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗБЕДНОСНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НА КОПЧЕ ОГЛЕДАЛНО СТАКЛО БОЈА: ИНОКС ДИМЕНЗИИ:в/ш/д 38,8/59,5/34,3см

Слични производи