Техномаркет - ECG EV2510BLACK РЕШО

ECG EV2510BLACK РЕШО

-15%

Производител: ECG
Шифра: 29288271
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО 2 ПЛОЧИ ЗА ГОТВЕЊЕ -185 ММ И 155 ММ ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 1500W + 1000W КОНТИНУИРАНА КОНТРОЛА НА ТЕРМОСТАТОТ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ГОЛЕМИ ЕРГОНОМСКИ КОНТРОЛНИ КОПЧИЊА ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ЦРНО-БЕЛ ЛАКИРАН ДИЗАЈН

Слични производи