Техномаркет - GORENJE FH-401CW ЗАМРЗНУВАЧ

GORENJE FH-401CW ЗАМРЗНУВАЧ

-12%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288321
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
16,699 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ МЕТАЛНА САМОЗАТВАРАЧКА ВРАТА КЛИМАТСКА КЛАСА: SN, N, ST, T 1 КОМПРЕСОР ВКУПЕН БРУТО/НЕТО КАПАЦИТЕТ: 385 / 384 L ИЗДРЖЛИВОСТ ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 54 H ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ РАЧНО ОДМРЗНУВАЊЕ ФУКНЦИЈА ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ (FASTFREEZE) ПРОСТОР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 2 КОРПИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТАТА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА KWH/24H: 0,86 KWH БУЧНОСТ: 39 DB(A)RE1PW ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 130 × 85 × 74 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 50,5 KG

Слични производи