Техномаркет - ISKRA HURRICANE - DF003 12" ВЕНТИЛАТОР

ISKRA HURRICANE - DF003 12" ВЕНТИЛАТОР


Производител: ISKRA
Шифра: 29288323
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
999 ден.

ВЕНТИЛАТОР ЗА НА МАСА НАПОН: 220-240V ~ 50HZ МОЌНОСТ: 35W ДИЈАМЕТАР: Ø 34СМ ФУНКЦИЈА НА ОСЦИЛАЦИЈА 3 БРЗИНИ ВИСИНА: 30СМ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1,6М ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (ВО ММ): 345 (L) X 175 (W) X 375 (H) НЕТО ТЕЖИНА: 1,2 КГ БРУТО ТЕЖИНА: 1,7 КГ

Слични производи