Техномаркет - VIVAX TF111LD ВЕНТИЛАТОР

VIVAX TF111LD ВЕНТИЛАТОР

-8%

Производител: VIVAX
Шифра: 29288357
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ВЕНТИЛАТОР 3 РАЗЛИЧНИ НИВОА НА ПРОТОК НА ВОЗДУХ МОЌНОСТ 40W LED ДИСПЛЕЈ БОЈА: БЕЛО-ЦРНА

Слични производи