Техномаркет - TEFAL CB6A0830 СКАРА

TEFAL CB6A0830 СКАРА

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288359
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО СТАКЛЕН КАПАК МОЌНОСТ 2000 W 2/3 РЕБРЕСТА ПЛОЧА, 1/3 МАЗНА ПЛОТНА ЗА ПЕЧЕЊЕ НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА НА ПЛОЧАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ ЗДРАВО ПЕЧЕЊЕ БЕЗ МАСНОТИИ ОТСТРАНЛИВИ ПЛОЧИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ОТСТРАНЛИВ САД ЗА СОК БЕЗБЕДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ПРИЛАГОДЛИВА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ НА 5 НИВОА МАТЕРИЈАЛ НА КАПАКОТ-КАЛЕНО СТАКЛО

Слични производи