Техномаркет - FAVORIT K-622 SF КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

FAVORIT K-622 SF КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

-19%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29288390
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ КОМБИНИРАНА ПЛОЧА СО 2 ПЛИНСКИ ЗОНИ И 2 РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ (1X145MM, 1X180MM) ВОЛУМЕН НА РЕРНА: 58 L УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ ЕЛЕКТРОНСКО ПАЛЕЊЕ ТУРБО ВЕНТИЛАТОР 2 ДЛАБОКИ ТЕПСИИ ЗА РЕРНА РЕШЕТКА ВО РЕРНА СВЕТИЛКА ВО РЕРНА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ДОЛЕН ГРЕЈАЧ: 1100 W ГОРЕН ГРЕЈАЧ: 1200 W БРЗ ГРЕЈАЧ: 2000 W БОЈА НА ШПОРЕТ: СРЕБРЕНА БОЈА НА СТАКЛО НА ВРАТА НА РЕРНА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 85CM/60CM/60CM ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА: В/Ш/Д 35,2CM/45CM/41,3CM КАПАК НА ШПОРЕТ

Слични производи