Техномаркет - VIVAX SB400WP ПАСАТОР

VIVAX SB400WP ПАСАТОР

-31%

Производител: VIVAX
Шифра: 29288403
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
899 ден.

ПАСАТОР, МОЌНОСТ 400 W, СЕЧИЛО ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ОДВОЈЛИВА РАЧКА, 2 БРЗИНИ, БЕЛА БОЈА,

Слични производи