Техномаркет - COLOSSUS CSS5006B ФРИТЕЗА

COLOSSUS CSS5006B ФРИТЕЗА

-31%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288721
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

ПРЖЕЊЕ И ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСЛО ПРИНЦИП НА ТОПОЛ ВОЗДУХ КОЈ КРУЖНО ЦИРКУЛИРА ОТСТРАНЛИВ ТЕФЛОНСКИ САД – ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ МАКИМАЛНА МОЌНОСТ 1500W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 2.6Л РЕШЕТКА ТАЈМЕР ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА ТЕМПЕРАТУРА НА ГОТВЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи