Техномаркет - COLOSSUS CSS5234 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

COLOSSUS CSS5234 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

-29%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288727
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

СТАКЛЕН КАПАК РАЧКИ ЛАДНИ НА ДОПИР ОВАЛНО КУЌИШТЕ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТСТРАНЛИВ КЕРАМИЧКИ САД ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ВОЛУМЕН 4,5 ЛИТРИ МОЌНОСТ 280W

Слични производи