Техномаркет - COLOSSUS CSS5234C ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ

COLOSSUS CSS5234C ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ

-17%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288728
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН САД ЗА ГОТВЕЊЕ ЛЕСНA ПОДГОТOВКА НА ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА ХРАНА ЕМАЈЛИРАНО БЕЛО КУЌИШТЕ САД ОБЛОЖЕН СО НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ КАПАК ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ НА АПАРАТОТ: ВИСИНА 27 СМ БЕЗ КАПАК , 40 СМ СО КАПАК КАПАЦИТЕТ 8 ЛИТРИ ДИЈАМЕТАР 45 СМ ДЛАБОЧИНА 16 СМ ОТВОРИ ЗА ПАРЕА НА КАПАКОТ БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ДА СЕ ИСКЛУЧИ КОГА САДОТ ЌЕ СЕ ОТСТРАНИ МОЌНОСТ 2500W

Слични производи