Техномаркет - COLOSSUS CSS5454 ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

COLOSSUS CSS5454 ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

-14%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288731
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ МЕТАЛНО КУЌИШТЕ – STAINLESS STEEL ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 500 ML ЈАЧИНА 800W ON/OFF ПРЕКИНУВАЧ ПОДГОТОВКА НА КАФЕТО ВО МНОГУ КУСО ВРЕМЕ ЕРГОНОМСКА РАЧКА СИЛИКОНСКИ, НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ЛЕД ИНДИКАТОР

Слични производи