Техномаркет - COLOSSUS CSS5412B БЛЕНДЕР

COLOSSUS CSS5412B БЛЕНДЕР

-14%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288733
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

МОЌНОСТ 600W, ЕДНА БРЗИНА, 20000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ФУНКЦИИ: МЕЛЕЊЕ, СЕЦКАЊЕ, МЕШАЊЕ,

Слични производи