Техномаркет - COLOSSUS CSS5412D БЛЕНДЕР

COLOSSUS CSS5412D БЛЕНДЕР

-41%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288734
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

МОЌНОСТ 800W, НАМЕНЕТ ЗА ПОДГОТОВКА НА SMOOTHIE ФУНКЦИИ: МЕЛЕЊЕ, МЕШАЊЕ, СЕЦКАЊЕ, КРШЕЊЕ МРАЗ, БРЗИНА 20000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА

Слични производи