Техномаркет - COLOSSUS CSS5303C АПАРАТ ЗА ПЕРЕЦИ

COLOSSUS CSS5303C АПАРАТ ЗА ПЕРЕЦИ

-18%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29288736
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

АПАРАТ ЗА ПЕРЕЦИ МОЌНОСТ 900W НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА МОЌНОСТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ МОЌНОСТ 900W

Слични производи