Техномаркет - GREE FDWK-40X73h ВЕНТИЛАТОР

GREE FDWK-40X73h ВЕНТИЛАТОР

-7%

Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 29288746
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,799 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

МОЌНОСТ: 45 W 3 БРЗИНИ ПРОТОК НА ВОЗДУХ ДО ВИСИНА ОД 8 M

Слични производи