Техномаркет - KRUPS KP170531RED ЕСПРЕСО АПАРАТ

KRUPS KP170531RED ЕСПРЕСО АПАРАТ

-45%

Производител: KRUPS
Шифра: 29288773
Достапност:
Редовна Цена:
6,699 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО РАБОТА СО КАПСУЛИ РАЧНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ ПРИТИСОК 15 БАРИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА КОЛИЧИНАТА ТОПОЛ И ЛАДЕН ПИЈАЛОК КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,2 Л ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА НАПОН 220-240 V МОЌНОСТ 1500 ФРЕКВЕНЦИЈА 50-60 HZ РИЛАГОДЛИВА ЛЕНТА ЗА КАПЕЊЕ (БРОЈ НА НИВОА) 3

Слични производи