Техномаркет - GORENJE T800ORAB ТОСТЕР

GORENJE T800ORAB ТОСТЕР

-12%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288790
Достапност:
Редовна Цена:
3,399 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗАГРЕВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ БРОЈ НА СТЕПЕНИ НА ЗАГРЕВАЊЕ: 6 АВТОМАТСКО ИСФРЛАЊЕ HIGH-LIFT ИСФРЛАЊЕ НА ЛЕБЧЕТО ДВОСТРАНО ПОТПЕКУВАЊЕ ПОДГРЕВАЊЕ НА ЛЕБ ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ НИВО НА ЗАПЕЧЕНОСТ КОПЧЕ ЗА ИСФРЛАЊЕ НА ТОСТОТ ОСВЕТЛЕНИ КОПЧИЊА ЗА ПОДОБАР ПРЕГЛЕД И ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 0,8 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 30 × 20 × 17 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,5 KG

Слични производи