Техномаркет - GORENJE B800ORAW БЛЕНДЕР

GORENJE B800ORAW БЛЕНДЕР

-22%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288792
Достапност:
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 800 W ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ОN/OFF КОПЧЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 3 ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ВОЛУМЕН НА САДОТ: 1,5 L СКАЛА ЗА МЕРЕЊЕ НА САДОТ САД ЗА МЕРЕЊЕ ОТВОРАЊЕ НА КАПАКОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ ДОЛГОТРАЕН ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИЧНО БОЈА: БЕЛА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 0,9 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 21 × 41,5 × 14 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 2,4 KG

Слични производи