Техномаркет - GORENJE HB600ORAW ПАСАТОР

GORENJE HB600ORAW ПАСАТОР

-21%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288794
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,579 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 600 W DC МОТОР ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА И ДОЛГОТРАЈНОСТ ТИВКА РАБОТА (SILENTPOWER) ГУМЕНА РАЧКА ЗА ЦВРСТ ФАТ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ТУРБО-КОПЧЕ ЗА ИНСТАНТНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА ПРИГОДЕН ЗА ПОДГОТОВКА НА КАШИ ЕФИКАСНО ЧЕТИРИСТРАНО СЕЧИЛО ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ БОЈА: БЕЛА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,4 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 5,5 × 40 × 5,5 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 0,9 KG

Слични производи