Техномаркет - GORENJE K15ORAW БОКАЛ

GORENJE K15ORAW БОКАЛ

-24%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288796
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,399 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА САДОТ: 1,5 L РОТАЦИЈА 360° АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДВОЈНО ДНО STRIX ТЕРМОСТАТ БЕЛА КОПЧЕ ЗА ОТВАРАЊЕ НА КАПАКОТ ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ БОЈА: БЕЛА БОЈА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 0,8 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 24,5 × 24 × 16 CM ДИМЕНЗИИ НА АМБАЛАЖАТА (ШXВXД): 23,4 × 23,4 × 21,4 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,4 KG

Слични производи