Техномаркет - TEFAL CM820534 АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

TEFAL CM820534 АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288821
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,699 ден.

SMART цена:
5,694 ден.

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР И ЗВУЧНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ БАВНИ И РЕДОВНА ФУНКЦИЈА ЗА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ ПАНЕЛ ЗА ДОПИР СМАРТ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ МОЌНОСТ: 735 W КАПАЦИТЕТ: ДО 4 ЧАШИ БОЈА: ЦРВЕНА / ЦРНА

Слични производи