Техномаркет - TEFAL FV5735E0 ПЕГЛА

TEFAL FV5735E0 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 29288824
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
2,725 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2500W РЕГУЛИРАЧКА ПАРЕА 45Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 220Г/МИН ANTI-CALC СИСТЕМ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ПЛОЧА DURILIUM AIRGLIDE ФУНКЦИЈА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ЕКО ФУНКЦИЈА ЕРГОНОМСКА РАЧКА 270МЛ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА БОЈА СИНO-БЕЛА

Слични производи