Техномаркет - ELECTROLUX EES-27100L ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX EES-27100L ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-19%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29288835
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
24,992 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13КОМПЛЕТИ ИНВЕРТЕР МОТОР Инвертер мотор QuickSelect-БРЗ ИЗБОР НА АВТОМАТСКА ПРОГРАМА ЛЕД ДИСПЛЕЈ САТЕЛИТСКА ПРСКАЛАКА 6 ПРОГРАМИ AUTO Sense AirDry СУСЕЊЕ SENSOR CONTROL AQUA CONTROL ЕНЕРГЕТСКА КЛАС F ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/55/60

Слични производи