Техномаркет - TEFAL SW852D12 ТОСТЕР

TEFAL SW852D12 ТОСТЕР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288865
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,399 ден.

SMART цена:
4,589 ден.

ТОСТЕР ЗА СЕНДВИЧИ И ВАФЛИ НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ НА ПЛОЧИТЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОТСТРАНЛИВИ ПЛОЧИ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ПЛОЧИТЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи