Техномаркет - TEFAL QB150138 КУЈНСКИ РОБОТ

TEFAL QB150138 КУЈНСКИ РОБОТ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288866
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,069 ден.

SMART цена:
8,559 ден.

КУЈНСКИ РОБОТ ВОЛУМЕН НА САДОТ 4,8 Л МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЌНОСТ 800 W БРОЈ НА БРЗИНИ 6 ФУНКЦИИ PULSE (TURBO) КОПЧЕ, НЕПРЕЧЕНА КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА, МАТЕЊЕ , МЕШАЊЕ, МЕСЕЊЕ МАТЕРИЈАЛ НА ВНАТРЕШНИТЕ ЗАПЧАНИЦИ МЕТАЛ ДИМЕНЗИИ: Д X Ш X В: 361 X 235 X 312 MM ТЕЖИНА 4,38 КГ

Слични производи