Техномаркет - BAUER HP150 РЕШО

BAUER HP150 РЕШО

-29%

Производител: BAUER
Шифра: 29288905
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
999 ден.

РЕШО СО ЕДНА РИНГЛА МОЌНОСТ: 1500W БРОЈ НА ПЛОЧИ: 1 ПРСТЕН ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО СО ДИЈАМЕТАР ОД 185 MM АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ И ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ КОНТРОЛЕН ТЕРМОСТАТ ЗА РАБОТА (0-1-2-3-4-5) КОНТРОЛНА ЛАМБА НЕЛИЗГАЧКИ ГУМЕНИ НОГАРКИ МНОГУ ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ И ОДРЖУВА

Слични производи