Техномаркет - ELECTROLUX EZF5C50-Z ФУРНА

ELECTROLUX EZF5C50-Z ФУРНА

-16%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29288952
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,997 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА СО КРУЖЕН ГРЕЈАЧ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 57 Л ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 250 ° C НИВО НА БУЧАВА: 47 DB ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ: СЕ ВКЛУЧУВА АВТОМАТСКИ КОГА РЕРНАТА Е ВКЛУЧЕНА. ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЧИ ЧИСТЕЊЕ: КАТАЛИТИЧКИ КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A БОЈА: ЦРНА ВИД НА ЧИСТЕЊЕ: КАТАЛИЗА ВИД НА КОНТРОЛА: ДОПИР АВТОМАТСКО СТАРТУВАЊЕ И ЗАПИРАЊЕ ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 590X594X560

Слични производи