Техномаркет - TEFAL K3170114 ДЕТСКО ШИШЕ

TEFAL K3170114 ДЕТСКО ШИШЕ


Производител: TEFAL
Шифра: 29289040
Достапност: залиха
Редовна Цена:
449 ден.

ДЕТСКО ШИШЕ ВОЛУМЕН 0,4Л КАПАК СО ШАРКА, ВРТЛИВ ОТВОР ЗА ПИЕЊЕ И КАПАЧЕ ЗА 100% ЗАТВОРАЊЕ, БЕЗ ИСТУРАЊЕ ПИЈАЛОК ВО РАНЕЦОТ ИЗРАБОКА ОД МАТЕРИЈАЛ ТРИТАН®, ШТО Е ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВА ПЛАСТИКА БЕЗ БПА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ДЕЛУМНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ ДОВОЛНО ШИРОК ОТВОР ЗА ИСТУРАЊЕ, НО И ДОДАВАЊЕ МРАЗ ИЛИ ОВОШЈЕ ВЕДАР ДИЗАЈН КОЈ Е ЦЕЛОСНО ИНТЕГРИРАН, НЕ СЕ ГРЕБЕ И НЕ БЛЕДНЕЕ СО МИЕЊЕ ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ, БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи