Техномаркет - BOSCH MSMP1000 ПАСАТОР

BOSCH MSMP1000 ПАСАТОР


Производител: BOSCH
Шифра: 29289059
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

РАЧЕН ПАСАТОР МОЌЕН МОТОР ОД 350 W СЕЧИЛО ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО 4 СЕЧИЛА ЕРГОНОМСКА РАЧКА ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА: ПОЧЕТОК НА РАБОТА СО ЕДНО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ. ОДВОЈЛИВА ГЛАВА НА МИКСЕРOТ СО ЕДНОСТАВНО ВРТЕЊЕ

Слични производи