Техномаркет - WHIRLPOOL WHE-2533 ЗАМРЗНУВАЧ

WHIRLPOOL WHE-2533 ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29289084
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 252л 6th SENSE ТЕХНОЛОГИЈА КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24ч=16,5кг ЗАШТИТА СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО КЛУЧ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 2 КОРПИ ЗА НАМИРНИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 91,6/101/69,8

Слични производи