Техномаркет - LAVAZZA JOLIE LIME КАФЕМАТ

LAVAZZA JOLIE LIME КАФЕМАТ


Производител: LAVAZZA
Шифра: 29289247
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

• КАФЕМАТ • МОЌНОСТ: 1250W • ПРИТИСОК НА ПУМПА 10 BARI • 0.6L РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА • LED ON/OFF ИНДИКАТОР • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 0.8M • ВРЕМЕ НА ПОДГОТОВКА:25 SEC • ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ • КОМПАТИБИЛЕН СО LAVAZZA A MODO MIO КАПСУЛИ • КОРИСТЕН КАПАЦИТЕТ НА ФИОКИ ЗА КАПСУЛИ 4/5 • АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА 9 МИН. • НАПОН-ФРЕКФЕНЦИЈА:220–240 V - 50–60 HZ

Слични производи