Техномаркет - COLOSSUS CSS5553 АПАРАТ ЗА ПОМФРИТ

COLOSSUS CSS5553 АПАРАТ ЗА ПОМФРИТ

-12%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29289292
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ КОМПИР ДВА ДОДАТОКА ВАКУУМСКО ПОСТАВУВАЊЕ НА РАБОТНА МАСА МАТЕРИЈАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ И ЗА СЕЧЕЊЕ ДРУГИ ВИДОВИ ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ ПРКТИЧНА И БРЗА ПОДГОТОВКА ДИМЕНЗИИ: ШИРИНА / ВИСИНА / ДОЛЖИНА НА ОДДЕЛОТ ЗА КОМПИРИ: 6,3 СМ / 6,3 СМ / 9 СМ ШИРИНА / ВИСИНА НА СЕЧИЛОТО: 6,3 СМ / 6,3 СМ

Слични производи